[Polecam książkę] Świat nieograniczonych możliwości – Mike Dooley

Świat nieograniczonych możliwości - Mike DooleyJeśli obija Wam się o uszy nazwisko autora „Świata nieograniczonych możliwości”, znaczy to, że widzieliście nasz katalog produktów ( :-) ) , czytaliście książkę „Sekret” Rhondy Byrne, lub oglądaliście film „Secret„. Wszystkie wymienione pozycje wchodzą w skład literatury o Prawie Przyciągania – rządzącą Wszechświatem zależnością, według której wszelkie dobra materialne i nie tylko są na wyciągnięcie ręki każdego z nas.

Brzmi pięknie. Na czym polega oraz jak stosować? Zapraszam do lektury książki. To kolejna z pozycji, które mam na długiej liście książek do przeczytania w jak najbliższym czasie :-) Dziś więc mogę powiedzieć: piękna, niesamowicie pozytywna okładka :-)

Świat nieograniczonych możliwości – Mike Dooley
Jesteś artystą, który nigdy nie zasypia, artystą, który pociągnięciami pędzla ustawicznie kreuje myśli, lecz nieświadomie przemalowuje obrazy na płótnie swojego życia. „Ta książka to Twój bilet do życia. Po jej… więcej…

Related posts:

  1. [Polecam książkę] Gimp. Praktyczne projekty – Włodzimierz Gajda
  2. [Polecam książkę] Złote żniwa – Jan Tomasz Gross
  3. [Polecam książkę] Inbound marketing – Brian Halligan, Sharmsh Shah
  4. [Polecam książkę] Harry Potter i Insygnia Śmierci – Joanne Rowling
  5. [Polecam książkę] Ciąża. Poradnik dla rodziców – praca zbiorowa
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecane książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>