Polecam książki z serii „Sztuka wojny”

Sztuka wojny (wydanie ekskluzywne) - Sun Tzu, Sun PinChińczycy to najliczniejszy naród na świecie. Ich sposób na przetrwanie? Na pewno w dużym stopniu sztuka wojny – taktyki i zasady, które sprawdzają się nie tylko w trakcie konfliktów wojennych, lecz również w życiu osobistym oraz zawodowym. Mnogość publikacji w tym temacie oraz ciągła obecność na liście (nie tylko polskich) bestsellerów mówi, że coś w tym być musi.

Szczególnie polecam przepięknie wydaną wersję ekskluzywną. Za droga? Kliknij TUTAJ i poznaj wszystkie obecnie dostępne wydania nieśmiertelnej sztuki wojny.

Sztuka wojny (wydanie ekskluzywne) – Sun Tzu, Sun Pin
Ekskluzywne wydanie „Sztuki wojny” — traktatów wojennych Sun Tzu, Sun Pina opatrzonych komentarzami Niewiarygodne, że zasady i metody konfrontacji z przeciwnikiem znane w odległej epoce i zupełnie innej cywilizacji z powodzeniem znajdują zastosowanie… więcej…

Related posts:

  1. [Polecam książkę] Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie – Allen Carr
  2. [Polecam książki] Seria Kolekcja Domisie – z dołączoną VCD
  3. [Polecam książkę] Harry Potter i Insygnia Śmierci – Joanne Rowling
  4. [Polecam książkę] Metoda doktora Dukana – dr Pierre Dukan
  5. [Polecam książki] Stefania Korżawska – o ziołach
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecane książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>