[Polecam książki] Złote żniwa – Gross

Złote żniwa - Gross Jan, Grudzińska?Gross IrenaKiedyś już pisałam posta o książkach Grossa, ale wobec tego, że znany jest oficjalny termin premiery najnowszego tytułu (Złote żniwa), pozwolę sobie przypomnieć ten temat i raz jeszcze zachęcić do zakupu.

Kontrowersyjny esej Grossa, o którym już od dość dawna jest głośno, będzie dostępna już od 07 marca 2011, a ze sprawdzonego źródła wiem, że będziemy dysponowali solidnym zapasem książki w miękkiej oprawie i niewielkim w twardej – także serdecznie zapraszam do kupowania, wyślemy najbliżej premiery, jak się da!

Złote żniwa – Gross Jan, Grudzińska Gross Irena
Wstrząsająca historia ludzkiej chciwości Grupa polskich chłopów, a przed nimi stos ludzkich kości – porażające zdjęcie, które stało się pretekstem do napisania tej książki. Czego szukano w masowych grobach nieopodal byłego obozu w Treblince?… więcej…

Related posts:

  1. [Polecam książkę] Złote żniwa – Jan Tomasz Gross
  2. [Polecam książkę] Siedem lat później – Emily Giffin
  3. [Recenzja książki] Kobiety, które kochają za bardzo – Norwood Robin
  4. [Polecam książki] Stefania Korżawska – o ziołach
  5. [Recenzja książki] Jedenaście minut – Paolo Coelho
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecane książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>