[Recenzja książki] Co z tym życiem? Kinga Rusin w rozmowie z Małgorzatą Ohme

Co z tym życiem? - Rusin Kinga, Ohme MałgorzataDwie Panie rozmawiają o najważniejszych rzeczach. O uczuciach, związkach, wychowywaniu dzieci i wielu innych. Z rozmowy wyłania się obraz tego, jak powinniśmy żyć, by cieszyć się pełnią życia, nie bać się spełniać marzenia i dążyć do wyznaczonych celów. Czasami trochę banalnie, czasami odkrywczo.

Można się z Panią Kingą zgadzać lub nie, ale warto poznać inny punkt widzenia na wiele prozaicznych spraw. Warto poczytać o życiu nie tylko słynnej osoby, ale przecież również czyjejś matki, córki i wnuczki.

Podoba mi się wydanie książki. Dialog między dwiema osobami trudno przedstawić w ciekawy sposób. Natomiast tutaj graficy posłużyli się odcieniami czerni, bieli i czerwieni (książka zawiera również trójkolorowe ilustracje) i dobrze to wygląda.

Co z tym życiem? – Rusin Kinga, Ohme Małgorzata
Czy Kinga Rusin potrzebowała psychoterapeuty? Tak. Zdała sobie z tego sprawę, gdy poznała Małgosię Ohme. Co z tego wynikło? Przyjaźń i ta książka. To zapis wielu rozmów, wynik niezliczonych spotkań – w różnych miejscach, w różnych sytuacjach, o różnych… więcej…

No related posts.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecane książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>