[Recenzja książki] Jedenaście minut – Paolo Coelho

Jedenaście minut - Coelho PauloPisałam o „Walkiriach” oraz „Zwycięzca jest sam” Coelho. Jednak wobec tego, że bardzo lubię jego książki, napiszę Wam parę słów o tej, którą uważam za najlepszą – „Jedenaście minut”.

Gdybym miała określić jednym zwrotem jej zawartość: „potęga i poszukiwanie miłości”. Również tej fizycznej jej strony. Czyli  – jak zawsze u C. – o ważnym, jeśli nie najważniejszym.

Książka z gatunku: zaczynam i muszę skończyć. Autor pisze o rzeczach intymnych, a jednak czyni to tak, że „seks” brzmi jak delikatna, czuła pieszczota.

Mnogość wersji książki, w tym audio dla leniwych / nieczytających – znajdziecie TUTAJ.

Jedenaście minut – Coelho Paulo
Maria, młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji, wyrusza w daleką podróż. Jednak świat jest inny, niż sobie wyobrażała. Gorzkie doświadczenia sprawiają, że zostaje prostytutką. Decyduje się na życie bez miłości i wpada w pułapkę, z której wybawić… więcej…

Related posts:

  1. [Recenzja książki] Zwycięzca jest sam – Paolo Coelho
  2. [Recenzja książki] Walkirie – Paulo Coelho
  3. Coelho Paulo
  4. paulo coelo
  5. [Recenzja książki] Kobiety, które kochają za bardzo – Norwood Robin
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecane książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>