Żarna niebios – Maja Lidia Kossakowska

Żarna niebios - Kossakowska Maja LidiaKsiążka – zaskoczenie. Najpierw tym, że są to opowiadania. Potem – że zamiast słodkich historii o spełnionej bądź niespełnionej miłości, niesamowite, wciągające, intrygujące opowieści o ludzkich cechach nadludzkich postaci. Mieszkańców nieba, piekła i Limbo ( tego co pomiędzy ). Dowiecie się, że pertraktują, grzeszą, mają mniejsze lub większe słabości.

Bohaterami będą m.in. zażywający narkotyki Anioł czy nękany przez wyjątkowo paskudną matkę Diabeł. A w tle wspólna historia, której efektem jest współpraca mieszkańców góry i dołu i tego, co pośrodku.

Pokłon w stronę Pani Kossakowskiej i obietnica: z miłą chęcią sięgnę po inne książki tej Pani.

Żarna niebios – Kossakowska Maja Lidia
Nic, co anielskie, diabelnie nie jest nam obce. Te żarna przemielą Waszą wiarę w zaświaty. Aniołowie paktują z diabłami. Grzeszą pychą. Piją, bywają w burdelach i kasynach. Knują, zabijają, umierają. Z niebiańskiej doskonałości pozostał im głównie… więcej…

Related posts:

  1. [Recenzja książki] Gra o tron – George R.R. Martin
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecane książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>